Výrobci

Reklama
Flip ad Flip ad

Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Prodej Srubu s pozemkem 15000m2

Prodej Srubu s pozemkem 15000m2

Srub a pozemek  15000m2,  stavební parcela s povolením pro RD,hotová základová deska do L se sklepem,pro dům 270m2.Na pozemek přivedená el.přípojka, výkoný vrt,na samostatné desce postaven srub 60m2.Pozemek je na polosamotě v krásném klidném prostředí.Realitní kancelaře nekontaktovat!

Více detailů


1 800 000Kč s DPH
1 800 000Kč bez DPH

Dostupnost: Srub s pozemkem 15000m2 v kouzelném prostředí U Konstantinových lázní .


Prodám kouzelný pozemek u Konst.L 15000m2, částečně stavební parcela se stavebním povolením pro RD,hotová základová deska do L s malým sklepem,pro dům 270m2.Na pozemek přivedená el.přípojka, výkoný vrt,na samostatné desce postaven srub 60m2.Pozemek je na polosamotě v krásném klidném prostředí z poloviny lemován lesem,vhodný pro zem.usedlost,chalupu,rekreační středisko, vlasní příjezdová cesta.Realitní kancelaře nekontaktovat!Pouze vážni a seriozní zájemci pište na info@ jackswood.cz.Cena k jednání 1,8mil Kč, rychlé a pružné jednání,sleva !Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Vážení zákazníci, pro vzrůstající poptávku pro našich produktech pro Vás spouštíme tento eshop. Budeme zde prezentovat především kvalitní sruby, roubenky a chaty s projektem na klíč. Ale naleznete zde i montované dřevostavby, dřevěné ploty, palisády, kulatiny, krovy, trámy, prkna, stoly, komody, rustikální nábytek, zahradní nábytek, dětská hřiště a plotové prvky.


V případě jakéhokoliv dotazu nás kdykoli kontaktujte!

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Flip ad Flip ad

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky